Oznámení
Dne 24. 1. 2018 byla podána žádost o zrušení registrace Domova pro seniory Albion, s.r.o. od této chvíle započala tříměsíční lhůta, dle zákona 108/2006 o sociálních službách. Tato skutečnost je i na registru MPSV.

Ubytování

Domov pro seniory Albion je umístěn na hezkém místě v Praze 5, na rozhraní Radlic a Jinonic. Do prosince 2015 to byl čtyřhvězdičkový hotel, který byl nyní rekonstruován a upraven tak, aby plně vyhovoval potřebám dlouhodobého pohodlného ubytování pro seniory. Všechny pokoje mají vlastní sociální příslušenství a jsou určeny pro jednoho nebo dva klienty. Je snadno dosažitelný městskou dopravou, jen několik minut autobusem od stanice metra Anděl. K domovu náleží i velké parkoviště pro návštěvy klientů. Domov se skládá z několika vzájemně propojených budov, otevřeného atria a rozlehlého pozemku vybízejícího k venkovnímu posezení a procházkám. Uvnitř domova jsou dvě restaurace a několik menších a větších salonků pro zpříjemnění pobytu klientů.

S ohledem na velikost areálu jsou pro zajištění bezpečí a klidu našich klientů všechny vstupy do objektu trvale monitorován kamerovým systémem. Mobilita klientů je zajištěna bezbariérovým přístupem v celém zařízení. Součástí objektu je i vlastní kuchyně a samozřejmostí je i vlastní prádelna se sušičkou pro praní osobních věcí uživatelů, které zabezpečuje kvalifikovaný personál.

Postele jsou elektricky ovladatelné a vybaveny kvalitními polohovatelnými rošty, které podpoří ortopedické vlastnosti matrace a zároveň plní důležitou odvětrávací funkci. Matrace jsou antidekubitní, voděodolné a lehací plocha je odspodu dobře odvětrávaná.

Nabídka aktivit pro klienty

  • knihovna
  • kavárna
  • rehabilitace
  • fyzioterapie
  • ošetřovatelské rehabilitace
  • aktivity pro mysl, podporu soběstačnosti a spokojenost duševní, pod vedením zaměstnanců aktivizačního úseku
  • zajištění kulturně-společenských akcí v Domově i mimo objekt Domova
  • cannisterapie
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Zavolejte nám
Napište nám
Chci se stát klientem
Kontakt
Albion - Domov pro seniory
Peroutkova 531/81
158 00 Praha 5

770 105 597
770 105 598
info@dsalbion.cz
www.dsalbion.cz